Elinizde olan tüm alüminyum hurda satmak istiyorsanız, 7/24 alım yapan ekibimizden hemen destek alabilirsiniz. Hurda alüminyum satarak geri dönüşüm ile tabiata katkıda bulunabilirsiniz. Alüminyum hurda ile para kazanmak istiyorsanız güncel hurda fiyatları ile ilgili firmamızdan bilgi alabilir, hurdanın niteliği ve toplam bedel bilgisi ile ilgili aynı gün ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Alüminyum Hurdacı yahut hurda alış veriş yapan firmalar arayışı içindeyseniz paslanmaya karşı alüminyum hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Alüminyum günümüzde bir çok alanda kullanılır. En belirgin özelliklerinden olan ultra hafifliği sebebiyle inşaat, havacılık, inşaat gibi alanlarda sıkça kullanılır. Alüminyum da bir çok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlere makalemizin en son kısmında değineceğiz. Alüminyumun değerli olması en çok sebeplerinden biri ise işlenmesi çok basittir ve ısı, elektriği çok rahat iletmektedir. Şık ve temiz görüntüsü sebebi ile de bir çok ev eşyasında dahi kullanılmaktadır. İşlevi ve kullanım alanlarından ötürü alüminyum hurdası değerli olan materyallerdendir.

İstanbul alüminyum hurda alan yerler arasında Özen Metal Geri Dönüşüm olarak birçok işletmeden alüminyum hurdası alıyoruz. Alüminyum yarı mamul ürünlerden mamul ürün üreten firmalardan ürün sonrası oluşan alüminyum talaşı hurdası alıyoruz. İstanbul hurdacı olarak tüm sektörlerden hurda alımı yapmaktayız.

Tıkla Ara