İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı, eski eşyaların geri dönüşüme kazandırılması ve bu eşyalardan tekrardan yeni ürünler elde edilmesi ve sanayide işlenerek kullanılabilir bir eşya ya da malzeme haline getirilmesi ülke ekonomisi ve kaynakların etkin kullanılması açısından büyük ölçüde önemlidir. İstanbul Hurdacılar bu noktada evlerde ve iş yerlerinde kullanım ömrünü tamamlamış ya da aktif olarak kullanılsa bile gerekli özelliklerini yitirmiş ve teknolojiden geri kalmış olan ürünleri satın alıp gerekli geri dönüşüm tesislerine teslim ederek geri dönüşüm için büyük bir kazanım ve fayda sağlamaktadırlar. İstanbul Hurdacı kurşun, akü, krom, demir, plastik, kağıt, kutu, alüminyum, kablo, çinko, bakır hurdaları gibi hurdaları belli bir fiyat karşılığında satın alarak bu ürünlerin hurdacılar tarafından geri dönüşüme kazandırılması sağlanmaktadır. İstanbulda hurda alan firmalar hurda niteliği taşıyan ve atıl durumda olan bu ürünler çöpe gitmek yerine geri dönüşüme kazandırılarak ekonomi için büyük bir fayda anlamına gelmektedir. İstanbul hurda alan yerler, hurdacılar eski eşyalarınızı alarak hurda durumunda yer alan eşyaların kısa süre içinde geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Toplumdaki bireylere bu bilinç yerleştirilmelidir. Böylece ekonomi için büyük bir fayda durumu oluşacaktır. Özen Hurda olarak İstanbul genelinde her nevi hurda alımı yapmaktayız. Kapıdan hurda alan hurdacılar arıyorsanız Özen Hurda tam size göre!

Hurda Nedir?

Kullanılmayan ve geri dönüşümü olan tüm işlenmiş maddelere hurda denilebilir. Hurda çeşitleri konusunda sınıflandırılmış metal grupları mevcuttur. İstanbul metal hurda alımı konusunda hurda çeşitlerini çok iyi bilen ekimiz ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Hurda ürünler doğaya zarar verir. Çöpe atılan hurdaların çözünmesi binlerce yıl alabilir. Oysa en yakın hurdacı ile irtibat kurularak bunların geri dönüşüme alınmasını ve böylece tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Hurda piller, hurda plastikler, hurda alüminyumlar ve benzeri tüm kimyasal içeriğe sahip malzemelerin geri dönüşüme gönderilmesi doğa ve insan sağlığı için son derece önemlidir.

Hurdacı Nedir?

Hurdacı nedir? Hurda toplayan ve hurdaların geri dönüşüme kazandırılması için çalışan kişilere hurdacı denir. Gelişen teknolojiye paralel olarak hemen hemen tüm teknolojik aletler yenilenir. Eskisi ise tabiri caizse hurdaya ayrılır. Hurdaya ayrılan tüm teknolojik aletler çöpe atılmaz hurdacı çağırılarak değerlendirilir. Hurdalar yeniden değerlendirme ve az da olsa kazanç elde etme yoludur. Hurdaya verilen ürünlerle ülke ekonomisine ve doğaya katkı da sağlanır. Geri dönüşümü ekonomik kazanç sağlayan her tür ürün hurdacıya verilebilir. Hurda sektörü sürekli bir gelişim halindedir. Sektör, çok sayıda endüstri kolunu da geliştirmiştir. Bakır hurdaları, demir hurdaları, metal hurdaları gibi hurdalar, inşaat sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerdeki maliyetleri de aşağı çeker. Hatta hurda kağıtlar da bu şekilde yeniden kullanıma alınır ve kâğıt maliyeti azalır. Bu sayede ekonomiye önemli bir destek sağlanır.

İstanbul hurda alımı konusunda Özen Hurda geri dönüşümün ülke ekonomisine sağladığı kazancın farkında olup günce hurda fiyatları ile istanbul geri dönüşüm merkezi olarak hizmet veriyoruz. İstanbul en yakın hurdacı Özen Metal bilinçli metal hurda alımı yaparak doğanın yeniden yeşil alanlara denizlerin kirlenmemesi için projelerde yer alıyoruz. Hurdacılık sektörü geçmişten günümüze kadar talep gören bir alan olmaya devam etmiştir. Günümüzde çok fazla eşya kullanımı mevcuttur. Bu eşyalar zaman aldıkça eskiyen ve kullanılamaz hale gelmiş ürünlerden oluşmaktadır. Örneğin bir çamaşır makinasını bir ömür kullanmak asla mümkün değildir. Bozulduğu takdirde yenisini almak kaçınılmaz olavaktır. Peki eskisini ne yapacağız? İşte tam da bu sorunun yanıtını vermek üzere, Özen hurda olarak sizlerin yanındayız. Eskiyen ve değerini yitirmiş tüm plastik, demir, bakır, kağıt vb maddelerden oluşan ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. Üstelik en yüksek fiyat garantisini vererek. Sektöre adım attığımız ilk günden bu yana, hurda alımı konusunda sürekli memnuniyet odaklı hizmet vermeye özen göstererek, hurdalarınızı adresinizden teslim aldık. İstanbul hurdacı denildiği zaman akla gelen ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Özen Hurdacılık olarak İstanbul Anadolu yakası hurdacılar ve Avrupa yakası hurda alımı ile en geniş ilçe hurda toplama ağına sahiptir.

İstanbul hurdacı, uzun zamandır sektörde pek çok konuda öncü olan firmamız hurda alımlarınız için sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. istanbul hurda alımı konusunda profesyonel anlamda destek vermek ve hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirmek isterseniz sizler de hemen hurda firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Elinizde yer alan pek farklı materyal ve hurdalarınızı yüksek fiyatlarla kilogram bazında satın almaktayız. Böylece sizler de evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanmadığınız hiçbir işinize yaramayan ve üstelik gereksiz yer kaplayan bu hurdalardan kolay şekilde kurtulmuş olmanın yanı sıra para kazanmış oluyorsunuz. Hurdalarınızı kolay ve hızlı şekilde paraya dönüştürmek için sizler de hemen bizimle irtibata geçerek profesyonel bir şekilde ürünlerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. İsterseniz bireysel bir kullanıcı ya da bir işletme olun, İstanbul genelinde hurda eşyalarınızı kısa süre içinde adresinize gelecek olan araç ile alıyor ve geri dönüşüme kazandırmak için gerekli ayrıştırma yapıldıktan sonra fabrikalara gönderiyoruz. Siz de hurda eşyalarınızı paraya dönüştürmek ve ekonomimize katkı sağlamak için bizi arayarak adres bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Neden Özen Hurda?

İstanbul ve ilçelerinde demir, bakır, krom, soyulmamış kablo, çinko, inşaat sonrası atık demirleri, fabrikaların ürünlerini işledikten sonra kalan metal parça hurda alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul hurdacılar genelde hurda fiyatları konusunda rastgele fiyat verselerde, Özen Hurda olarak günlük hurda fiyatlarını takip ederek demir hurda fiyatı, bakır hurda fiyatı, hurda alüminyum fiyatları, hurda akü kilogram fiyatları ve diğer metal hurda madeni fiyatlarını güncel fiyatlardan hesaplamaktayız. Özen Hurda olarak müşterilerimizin en yakın hurdacı aramasına gerek yoktur. Çünkü İstanbul'un tüm ilçelerinde başta Kartal hurdacı araçlarımız ile hurdalarını alarak en yakın kantar üzerinde tartıyor ve ödemenizi hemen yapıyoruz. İstanbulda hurda alan firmalar arıyorsanız tercihiniz Özen Hurda olsun! Özen Hurda olarak aynı zamanda ikinci el klima kombi alımı ve satışı yapıyoruz. İstanbul hurdacı olarak hurdalarınızı metal çeşitlerine göre ayrıştırarak alıyoruz. Eğer fabrika veya işyeri iseniz hurda sonrası temizliğimizi yaparak iş yerinizi en uygun şekilde bırakıyoruz. İstanbul hurda alımı yapmak bizim işimiz.

 

Tıkla Ara