Özen Hurda 2010 yılında Özen Hurda Metal Geri Dönüşüm adıyla sektörde kendimizi duyurmaya başladık. O günden bugüne binlerce firmaya ve tonlarca geri dönüşüme katkı sağladık.

Geri dönüşümün bir ülkeye sağladığı hem çevre etkileri hem de milli kaynağın bilincinde olup kendimizi misyon edinerek firmalarımızı bilgilendiriyor, metal hurdaları ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

İstanbul'da yer alan şirketimiz, metal ve hurda konularındaki deneyimi ve bilgisi, alanında profesyonel olmuştur. Kadro ve çalışan deneyimli ve dirençli güler yüzlü olarak müşterilerimize devamlı olarak iyi bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan itibaren bugünlere kadar , hurda konuları ile en yeni olan geri dönüşüm yapan teknolojilerini bünyemize katmış bulunmaktayız. Lisanslı entegre edilmiş geri dönüşüm tesislerimiz’de faaliyet göstermekteyiz.

Teknolojik gelişmeler, yenilenme, restorasyon çalışmaları, fabrika sonrası atıklar, inşaat sonrası arta kalan malzemeler gibi metal olan tüm atıkları geri dönüşüme yeniden kazandırmak için alıp fabrikalara gönderiyoruz. Çevre bilincimiz yılların tecrübesinden kaynaklanmaktadır.

Tıkla Ara