Bakır hurda, kırmızımtırak ile kahverengi arasında bir renk olan kıymetli, demir içermeyen kıymetli bir mineraldir. Bu metal, çok benzeri özelliklere sahip altın ve gümüş elementleri ile aynıdır. Çok uzun yıllardır bakır minerali kullanmaktadır.

Bakır hurda basit işlenebilme ve yüksek iletkenlik gibi büyük üstünlükleri sebebi ile pek çok sektörde en çok tercih edilen metallerden bir tanesidir. Elektronik cihazlar, tel ve kablolar, mimari gibi alanlardan tutunda tencere ve mutfak eşyalarına kadar her alanda karşımızdadır. Bu sebeple bakır hurda diğer maden hurdalarına göre çok kıymetli hurdalardandır.

Geri kazanım işlemleri esnasında bozulmadığı ve en mühim avantajlarından biri olan korozyona karşı direnci sebebi ile günümüzde her alanda çok sık kullanılmaktadır.

Çöpe atabileceğiniz boyutta olmayan hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Ürünler hakkında detaylı bilgi talep ediyoruz. Ardından bizi arayarak vermiş olduğunuz adres bilgilerini baz alarak geliyoruz. Adrese gelen ekip arkadaşlarımız ürünleri kontrol ederek değerini sizlere aktarıyor.

Unutmayın ki Özen hurda olarak sektörün en yüksek fiyattan alım yapan firması olmanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul bakır hurdası alan yerler arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İstanbulda bakır hurdası alan firmalar arasında Özen Hurda fabrikalarda bakırda imal edilmiş ürünlerin işlenirken ortaya çıkan bakır talaşı fabrika veya iş yerlerinizden değerinde alınmaktadır. İstanbul genelinde soyulmuş ya da soyulmamış bakır kablo hurdası alıyoruz.

 

Tıkla Ara