Yıkım işleri konusunda son teknolojili ürünler kullanarak bina yıkımı yapmaktayız. Özellikle kurmuş olduğumuz tam sistemli ve donanımlı ekipman aletlerimiz ile yıkım hizmeti konusunda çığır açmaktayız. Yıkım kırım işleri öncesinde çevre ve bina analizi yaparak bu konuda hassas bir araştırma sonucu bu işleme başvurmaktayız. Çevredeki diğer yapılara en az zararı vermek için bu önemli husus çalışma prensibimiz olmaktadır. Hastane yıkımı veya dev bir fabrika yıkımı kapsamlı tüm binalara uygun çalışma koşullarına sahibiz.

Yönetmeliğe Uygun

Bina yıkım yönetmeliğine uygun şekilde hareket etmekte ve bu çerçevede yıkım işlemlerini yapan nadir firmalardan birisiyiz. Yönetmelik maddelerine uygun olarak hareket etmekte ve kesinlikle inşaat alanında hiçbir noktaya dokunulmadan enkaz size teslim edilmektedir.

Yıkım Sulama

Bina yıkım işlerinde en gerek duyulan sulama kontrolünün iyi yapılması olacaktır. Bina yıkım sulama ekibi olarak sizlere son teknoloji araçlarımız ile erişilmez noktalarda bile kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Toz engelleme çalışmasını 40 metrelik bir mesafeden yaklaşık olarak 12 kata kadar kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Yıkım ile eş zamanlı olarak hareket etmekte ve çevrenin toz bulutunda kalmaması konusunda aktif rol oynamaktayız.

Tam Kapasite

Kullanmış olduğumuz yıkım sulama tankerleri tam kapasite dolu ve yüksek oranda su taşıma gücün sahiptir. Bu sayede yıkım sürecinde sizlere uzun süre hizmet sağlamaktayız. Sadece bina değil fabrika yıkım sulama işlerinde de öncülük etmekteyiz. Yüksek püskürtme gücüne sahip aletlerimiz ve ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tıkla Ara