Son Yazılar

Darıca Hurdacı
 • 27.08.2022
Darıca Hurdacı

Darıca bakır hurda alımı konusunda bakır hurdası; zamanla işlevini yitiren, kullanım koşulları için tüm özelliklerini kaybeden ve geri dönüşüme dahil olan ürünlerin tümünü kapsar. Evlerinizde veya iş yerlerinizde pek çok sayıda hurda birikmiş olabilir. Bunları nereye atacağınızı bilmiyorsanız, en doğru adrestesiniz. 
Çöpe atabileceğiniz boyutta olmayan hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Ürünler hakkında detaylı bilgi talep ediyoruz. Ardından bizi arayarak vermiş olduğunuz adres bilgilerine göre geliyoruz.

Adrese gelen ekip arkadaşlarımız ürünleri kontrol ederek değerini sizlere aktarıyor. Unutmayın ki Özen hurda olarak sektörün en yüksek fiyattan alım yapan firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Darıca bakır hurdası alan yerler arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Darıca de bakır hurdası alan firmalar arasında Özen Hurda fabrikalarda bakırda imal edilmiş ürünlerin işlenirken ortaya çıkan bakır talaşı fabrika veya iş yerlerinizden değerinde alınmaktadır. Darıca genelinde soyulmuş ya da soyulmamış bakır kablo hurdası alıyoruz.

Darıca Bakır Hurda Alımı

Darıca bakır hurda alımı konusunda da sizlere hizmet veriyoruz. Bulunduğunuz ilçeye gelerek ürünlerin teslim almak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bakır hurdalar için piyasa da fiyatlar belirlidir. Darıca hurda alımı sırasında adrese gelen arkadaşalrımız bakır hurdalarınızın toplam kilosuna bağlı olarak anında nakit ödeme yaparak teslim almaktadır. Alınan ürünler;

 • Soyma bakır
 • Lama
 • Plaka
 • Levha bakırı
 • Boru bakır
 • Filmaşin bakır
 • Trafo bakır
 • Kalın bakır
 • Bakır talaşı
 • Teneke bakır

Darıca bakır madeni hurdası çeşitlerini yukarıda verdiğimiz bakır çeşitlerinden olan ürünlerin tümünü yerinde ödeme yaparak alıyoruz. Her bakır hurdası gurubu için farklı fiyat verilmektedir. Bu fiyatlar piyasa değerleri baz alınarak kilogram üzerinde sunulur. Bakır hurdası alımında sektörün en yüksek fiyatlarından alım yapan Özen hurda olarak hizmet veriyoruz.


Darıca Bakır Hurdası

Bakır hurdalarınız için alım yaptığımız gibi satışını da gerçekleştiriyoruz. Atık olarak alınan tüm bakır hurdalar gerekli geri dönüşüm işlemlerin de geçirilerek kullanım uygunluğu açısından düzenleniyor. Sizler de bakır ihtiyacınız için Özen Hurda’dan fiyat alabilirsiniz. Darıca Bakır hurda satışları yine piyasa da yer alan fiyatlara göre derlenir. 
En uygun fiyattan ihtiyacınıza ve cebinize göre bakır almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Sitemizdeki alım ve satım guruplarımızı inceleyerek bizler hakkında detayı bilgi edinebilirsiniz. Güvenilir hurda alım ve satımının yapıldığı Özen hurda olarak sektörün en alt tabanlı fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunuyoruz. Geç kalmadan talep oluşturmak için hızlıca danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Darıca Hurda Bakır Fiyatları 2022

Darıca hurda bakır fiyatları teklifi verirken tamamıyla online maden fiyatlarını takip etmekteyiz. Günlük bakır hurdası fiyatları için bizi arayınız.

Alüminyum Hurda Alımı

Hayatımızda pek çok birçok metal türevleri bulunmaktadır. Bu türlerin çoğunda geri dönüşüm hizmeti sağlanmaktadır. Aralarında en çok kullanılan ve kullanım alanı çok geniş olan alüminyumdur. Alüminyum hafif ve esnek bir malzeme olarak bilinmekte ve kullanım alanlarının çok yoğun olması sebebiyle önemli bir metaldir. Kırılabilir ve yumuşak olması sebebiyle çatlama ve kırılma özelliklerine sahiptir. Oksidasyona karşı dayanıklı olması sebebiyle birçok alanda kullanılmakta ve demiryolu, karayolu bariyerleri ve tencere çaydanlık gibi mutfak gereçleri gibi alanların en önemlisi konumunda yer almaktadır. Alüminyumun değerli ve çok kullanılması, geçmişten günümüze kadar farklı türde çok alüminyum üretilmiştir.

Metal ürünlerin bulunduğu sanayi, tabela üretimi ve mutfak gereçlerinde oldukça fazla kullanılan alüminyumun bu alanlarda kullanılmasının temel sebebi hafif ve dayanıklılık olmasıdır. Darıca hurdacılık sizden alüminyum hurda alımı yaparak sizin bu yöndeki taleplerinizi karşılamaktadır ve alüminyum için geri dönüşüm işlemini yapmaktayız. Hurda sektöründe uzun yıllardır var olmaktayız ve bu konuda hizmet birçok hizmet vermekteyiz. Alüminyum ise hurda alımı en çok alım yaptığımız metallerin başında gelmektedir. Sizde alüminyumunuzu bize ulaştırdığınız takdirde güncel fiyatların en yükseğini verip sizin hurdanızı anında nakite çevirmekteyiz.

Darıca Hurdacı Hurda Akü

Atık aküler; ömürleri bitmiş veya kullanım süresi dolmuş kullanılmaz hale gelmiş ve uzun süredir bir köşede boşta duran akünüze hurda akü denmektedir. Atık akü konusunda sizleri yıllardır bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Çünkü atık aküler gerçekten çevreye çok fazla zarar verip hatta ve hatta insan sağlığına verdiği zararlar çok ciddidir. Zehirlenmeye bile yol açan akünün içerisindeki bazı şeyler mevcuttur. Çok dikkatli olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Hurda akü bulunuyorsa elinizde Darıca hurdacı firmamızı arayarak sizin kapınıza kadar gelelim ya da siz bize kadar gelin ve bundan kurtulup elinizdeki hurda aküyü nakite çevirin. Hurda akünüzü bize ulaştırdığınız takdirde geri dönüşüme aldığımız bu akülere bazı işlemler uygularız. İşlemlerden geçen parçalanmış akü içi ve diğer parçalara eritme işlemleri yapmaktayız ve bu şekilde hurda akülerden ham kurşun elde etmekteyiz. Bu durumda sizin o kadar çevreye ve sağlığınıza zararlı olan bu atık aküleri hem kurşuna dönüştürmüş oluyoruz hem de çevreye ve ekonomiye kazandırıyoruz. Sizde bizi arayarak 2022 hurda fiyatı öğrenebilirsiniz. Hurda aküleriniz için en iyi fiyatı vermekteyiz.

Darıca Hurda Bakır

Bakır kullanımı o kadar yaygın bir metaldir ki çevrenizdeki bütün elektronik cihazların içinde, ekovatlarda, soğutucu ve ısıtıcı motorlarda kısacası kablo olan her şey neredeyse bakır kullanılmaktadır. Çünkü bakır eğilip bükülebilen kolay şekil alan ve ısıyı, elektriği iletmesi çok yüksek bir metaldir. Bakırların kendi arasında da çeşitleri bulunmaktadır. Hurda bakır çeşitleri arasında en değerlisi olan soyma bakır olarak tabir ettiğimiz bakır türü kabloların plastik kısmı ayrıştırılmış ve parlaklığını korumuş bakır çeşididir. Bu nedenle Darıca hurdacılık dahil olmak üzere bütün hurda sektöründe soyma bakır diğer bakır türlerine göre daha değerli olmanın yanı sıra sanki ayrı bir çeşitmiş gibi fiyatlandırması da çok farklıdır. Bunun dışında bakırlarınızı en iyi ve güncel fiyatların en yükseğinden alan firmamız dilerseniz arayın evinize veya iş yerinize gelelim olduğunuz yerden hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de bizim tesisimize uğrayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Tıkla Ara