Hurda sarı dediğimiz başka bir deyişle pirinç hurda olarak da geçmekte, gün içinde hemen hemen her yerde içerisinde sarı pirinç kullanılan eşyalar bulunmaktadır. Pirinç su sayacı, sarı pirinç musluk, sarı pirinç çeşme, benzeri şekilde sarı pirinç vana, sarı pirinç petek hurdası, Sarı Boru, Su Saati, Araiş Bant Sarı, Çubuk Talaş, Erozyon Tel, Gemi Lumbuzu, Gemi Kondenseleri, Gemi Sarısı, Çubuk Ucu Parça, Pervane, Araiş Bant Sarı,  Minocs Cam Kalıp, Sarı Küre, Kırkambar Karışık Sarı, Düğme, Radyatör, Kalay Kaplamalı Araiş Sarı gibi daha yüzlerce şekilde kullanılmaktadır.

Satmak ve değerlendirmek istediğiniz tüm sarı hurda çeşitleri değerlidir. Atıl bir köşede değersiz olarak bekletmektense hurdacı olarak bizlere satabilir ve geri dönüştürülmesine destek olabilirsiniz.

Sarı pirinç malzeme hurdasının genelde fabrikalarda olması şaşırtıcı değildir. Üretici firmalar bu malzemelerin kalan toz veya bütünsel hurda hallerini satmaktadır. Adresinizden ev veya iş yerinizden İstanbul genelinde sarı pirinç hurda alımı konusunda bizi arayarak destek alabilirsiniz. İstanbul sarı pirinç hurda alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Tıkla Ara